O inwestycji

O inwestycji

Inwestycja

Z potrzeby równowagi

Blu Residence to wyjątkowa przestrzeń, która swoim mieszkańcom zapewnia komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza inwestycja doskonale wpisuje się w Twoje oczekiwania. To właśnie potrzeba zapewnienia miejsca, w którym nasi mieszkańcy będą mogli odnaleźć właściwy balans, skłoniła nas do zastosowania formy architektonicznej, która wpisuje się w wyjątkowy charakter Dolnego Mokotowa.Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o trzy główne założenia: prostotę, funkcjonalność i stylowy design. Wyraża ona ład i harmonię, które definiują tożsamość tego rejonu stolicy. Projekt, opracowany przez renomowaną pracownię architektoniczną BRIC, zakłada m.in. spore powierzchnie przeszkleń, które wpływają na nasłonecznienie apartamentów, a zarazem podkreślają rezydencjonalny charakter obiektu.Cały kameralny budynek składa się z dwóch skrzydeł – południowego i wschodniego. W skrzydle południowym, stanowiącym pierzeję ulicy Bluszczańskiej, zaplanowano przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku oraz bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. Na pierwszym i drugim piętrze funkcjonują przestronne zielone tarasy, wykonane w oparciu o mrozoodporną technologię. W budynku wykorzystane są m.in. wysokociśnieniowe, warstwowe i termoutwardzalne laminaty czy balustrady ze szkła i stali, zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Dbałość o detale oraz przewidziane w projekcie najwyższej klasy materiały zapewniają czystość architektoniczną całej inwestycji.

Budowa zakończona! Wszystkie apartamenty sprzedane!

Benefit

Windy

Pomimo, iż apartamentowiec Blu Residence składa się zaledwie z trzech naziemn...

Pomimo, iż apartamentowiec Blu Residence składa się zaledwie z trzech naziemnych kondygnacji, w trosce o wygodę życia codziennego mieszkańców w budynku dostępne są cichobieżne windy marki OTIS. Urządzenia łączą nowoczesne parametry z eleganckim designem. Rozwiązania techniczne w nich wykorzystane zapewnią bezpieczne i komfortowe użytkowanie.
Brama garażowa celowo została zlokalizowana w całości w wewnątrz budynku, zapewniając wyciszenie dźwięku, co pozwala mieszkańcom odpoczywać w ciszy na loggiach i tarasach. Karbowana powierzchnia wjazdu zapewnia stabilizacje pojazdu gdy nawierzchnia jest śliska, co znacząco wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Wewnątrz parkingu powierzchnia będzie zabezpieczona żywicą.

Benefit

Najnowsza technologia okien i bogate przeszklenia

Prawidłowa termoizolacja to jeden z czynników mający kluczowy wpływ na komfor...

Prawidłowa termoizolacja to jeden z czynników mający kluczowy wpływ na komfort mieszkania. W Blu Residence zamontowane są trzyszybowe aluminiowe okna w systemie MB-86 SI – w którym zastosowano materiał o doskonałej izolacyjności termicznej, zapewniający od 0,92 W/(m2K). Dodatkowo, jego wykorzystanie pozwoliło osiągnąć maksymalną powierzchnię okien sprawiając, że apartamenty są pełne słońca.

Benefit

Drzwi antywłamaniowe

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy...

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak u siebie. Każdy z apartamentów Blu Residence jest wyposażony w wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe marki Dierre, z doszczelniającym automatycznym progiem opadowym, który chroni przed przepływem powietrza i nie dopuszcza do przenikania światła. Klasyczna, niezawodna konstrukcja zapewni doskonałe wyciszenie. Ponadczasowego charakteru dodadzą eleganckie portale ścienne. Istnieje możliwość wymiany okładziny w każdym momencie jej użytkowania, dzięki czemu Twoje drzwi będą zawsze wyglądały jak nowe. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, w drzwiach zamontowane zostały 4 rygle stałe oraz 6 rygli ruchomych.

Benefit

Wycieraczki systemowe

Projektując Blu Residence, architekci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Jed...

Projektując Blu Residence, architekci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z nich jest rozwiązanie, które bezpośrednio wpłynie na czystość. Wycieraczki systemowe to idealny sposób, aby w budynku zachować nienaganny porządek - bez względu na to, jaka będzie pora roku i jaka aura będzie towarzyszyć naszym lokatorom. Poza warstwą praktyczną, ogromnym ich plusem jest warstwa estetyczna. Zostaną zamontowane tak, aby nie wystawały poza podłogę. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych wybrzuszeń czy zawiniętych krawędzi.

Benefit

Zbiornik retencyjny

Własny ogród w środku miasta to prawdziwy luksus, szczególnie w piękne słonec...

Własny ogród w środku miasta to prawdziwy luksus, szczególnie w piękne słoneczne dni. A co z dniami deszczowymi i wątpliwościami, czy nasz prywatny kawałek zieleni nie zostanie zniszczony podczas ulewy? Dla mieszkańców Blu Residence to nie będzie żaden problem. Zbiornik retencyjny, który znajduje się na terenie inwestycji zadba, aby ogródki na parterze były zawsze odpowiednio chronione, a nadmiar wody bezpiecznie odprowadzany.

O inwestycji

Mieszkania i apartamenty

Apartamenty zanurzone w zieleni

W lewobrzeżnej części Warszawy, w obrębie Mokotów-Siekierki, powstał dwupiętrowy budynek mieszkaniowo-apartamentowy o unikatowym, ekskluzywnym charakterze. W skład inwestycji wchodzi 39 lokali, w tym 36 apartamentów oraz 3 lokale usługowe. Powierzchnia oferowanych lokali mieszkalnych zawiera się w przedziale od 37 do 160 m2. W budynku zaplanowano zarówno jedno-, jak i dwu-poziomowe apartamenty. Inwestycja i każde znajdujące się w niej mieszkanie realizowane jest w standardzie premium.Projekt Blu Residence to apartamenty w wyjątkowej lokalizacji, niedaleko centrum, zapewniającej jednak mieszkańcom ciszę i spokój. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić wszystkim lokatorom możliwość swobodnego kontaktu z naturą. Mieszkańcy otrzymali do wyłącznej dyspozycji ogrody, przynależne do apartamentów usytuowanych na parterze budynku. Z kolei na pierwszym i drugim piętrze odpoczynek i relaks zapewniają przestronne tarasy bezpośrednio sąsiadujące z porośniętymi naturalną trawą zielonymi dachami.

O inwestycji

Dla Twojej rodziny

Komfortowa przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny

Każdy z nas chce zapewnić rodzinie wszystko co najlepsze, przede wszystkim najlepsze miejsce do życia. Miejsce, w którym zwłaszcza jej najmłodsi członkowie będą czuć się bezpiecznie, miejsce które umożliwi im rozwój, ale również spędzanie wolnego czasu, najlepiej w nieszablonowy sposób. Dostęp do licznych parków, przedszkoli, szkół licealnych i prestiżowej uczelni wyższej, czyni z Mokotowa przestrzeń wyjątkową pod kątem możliwości rozwoju już od najmłodszych lat. Wyobraź sobie miejsce, z którego droga do przedszkola wynosi niecałe 5 minut, a do Szkoły Głównej Handlowej około 10 minut. To miejsce może stać się domem Twoim i Twojej rodziny na długie lata.

O inwestycji

Dla Twojego biznesu

Miejsce, na rozwój biznesu

W biznesie docenia się wartość dobrej lokalizacji – a trudno o lepsze miejsce na prowadzenie biznesu, niż największa pod względem liczby mieszkańców dzielnica Warszawy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kancelarię prawną, atelier fryzjerskie, czy biuro rachunkowe – Blu Residence jest miejscem, w którym Twój biznes ma szansę na dynamiczny rozwój. Oferujemy wygodne i komfortowo zaprojektowane lokale w elitarnym budynku, do indywidualnej aranżacji. Witryny lokali o powierzchni od 44,84 m2 do 90,38 m2, wychodzą na ulicę Bluszczańską, co gwarantuje doskonałą widoczność i rynkową ekspozycję.

O inwestycji

Zielona nowoczesność i wyszukane rozwiązania

Blisko centrum, blisko natury

Nasze inwestycje staramy się realizować z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Wierzymy w to, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostępność zielonych przestrzeni. Nie tylko poprawiają one jakość powietrza, ale wpływają również na nastrój i zachęcają do aktywności. W Blu Residence ponad 50% obszarów zielonych stanowi powierzchnia biologicznie czynna.

Z ekologią na tak

W budynku zachowany został naturalny obieg wody deszczowej, która nie trafia do sieci miejskiej, lecz wnikać będzie w grunt, zapewniając odpowiednie nawodnienie roślinności. Do gromadzenia ewentualnego nadmiaru deszczówki służy zbiornik retencyjny. W całej inwestycji zainstalowane są antysmogowe filtry węglowe, które zapewniają skuteczną ochronę (do 98%) przed cząstkami pyłu PM10. Dbałość o ekologiczny wymiar apartamentów Blu Residence podkreśla również fakt, iż budynek został wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne. Pozwoli to, razem z energooszczędnym oświetleniem ledowym, obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.

Benefit

Stacje do ładowania samochodów elektrycznych

Auta elektryczne nie stanowią już dzisiaj futurystycznej wizji rodem z litera...

Auta elektryczne nie stanowią już dzisiaj futurystycznej wizji rodem z literatury science-fiction, lecz rzeczywistą alternatywę. Każdego roku zwiększa się liczba takich pojazdów na ulicach Warszawy. Eko-kierowcy narzekają jednak często na ciągle jeszcze niewystarczającą liczbę stacji ładowania. Projektując Blu Residence wyszliśmy naprzeciw takim oczekiwaniom: garaż podziemny budynku jest wyposażony w dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych, zapewniamy też możliwość instalacji większej liczby stacji w przyszłości.

Benefit

Tarasy i przydomowe ogrody

W Blu Residence odpoczynek na świeżym powietrzu zapewniają loggie, tarasy ora...

W Blu Residence odpoczynek na świeżym powietrzu zapewniają loggie, tarasy oraz przeznaczone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, prywatne ogrody. Wypełnione roślinnością oraz małą architekturą, stanowią oazę spokoju i wypoczynku. Miejsce to ma również szansę stać się placem zabaw Twoich pociech. Rodzinny obiad, a może wspólna celebracja ważnych wydarzeń? Sam zdecydujesz, jak zaaranżować przestrzeń dedykowaną Tobie i Twojej rodzinie.

Benefit

Ogniwa fotowoltaiczne

Inwestycja Blu Residence została zaprojektowana z myślą o równowadze, dlatego...

Inwestycja Blu Residence została zaprojektowana z myślą o równowadze, dlatego płynnie łączy stosowanie najnowszych technologii z dbałością o naturę. Na dachu budynku umieszczone są ogniwa fotowoltaiczne – pozwoli to obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.

Zadzwoń do nas!
22 375 93 07

Napisz
wiadomość

Zobacz wszystkie
inwestycje

Dołącz do nas!