O inwestycji

Inwestycja

Z potrzeby równowagi

Blu Residence to wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza inwestycja doskonale wpisuje się w Twoje oczekiwania. To właśnie potrzeba zapewnienia miejsca, w którym nasi mieszkańcy będą mogli odnaleźć właściwy balans, skłoniła nas do zastosowania formy architektonicznej, która wpisuje się w wyjątkowy charakter Dolnego Mokotowa.Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o trzy główne założenia: prostotę, funkcjonalność i stylowy design. Wyraża ona ład i harmonię, które definiują tożsamość tego rejonu stolicy. Projekt, opracowany przez renomowaną pracownię architektoniczną BRIC, zakłada m.in. spore powierzchnie przeszkleń, które będą wpływać na nasłonecznienie apartamentów, a zarazem podkreślać rezydencjonalny charakter obiektu.Cały kameralny budynek będzie składał się z dwóch skrzydeł – południowego i wschodniego. W skrzydle południowym, stanowiącym pierzeję ulicy Bluszczańskiej, zaplanowano przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku oraz bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. Na pierwszym i drugim piętrze funkcjonować będą przestronne zielone tarasy, wykonane w oparciu o mrozoodporną technologię. W budynku wykorzystane zostaną m.in. wysokociśnieniowe, warstwowe i termoutwardzalne laminaty czy balustrady ze szkła i stali, zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Dbałość o detale oraz przewidziane w projekcie najwyższej klasy materiały zapewniają czystość architektoniczną całej inwestycji.

Planowane zakończenie budowy: XII 2021

Benefit

Inteligentny system – na straży wygody i bezpieczeństwa

Apartamenty dostępne w Blu Residence będą obsługiwane przez system Smart Home...

Apartamenty dostępne w Blu Residence będą obsługiwane przez system Smart Home, który pozwala na integrację wielu urządzeń w Twoim apartamencie. Smartfon z dostępem do Internetu – tylko tyle wystarczy, aby zdalnie regulować natężenie światła, zmieniać temperaturę, wyłączyć telewizor czy konsolę do gier, co ważne, z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentny system zarządzania nieruchomością zapewnia nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W przypadku zagrożenia system automatycznie uruchomi alarm i wyśle powiadomienie na Twój telefon, niezależnie od tego, gdzie w tym momencie będziesz.

Benefit

Najnowsza technologia okien i bogate przeszklenia

Prawidłowa termoizolacja to jeden z czynników mający kluczowy wpływ na komfor...

Prawidłowa termoizolacja to jeden z czynników mający kluczowy wpływ na komfort mieszkania. W Blu Residence zamontowane zostaną trzyszybowe aluminiowe okna w systemie MB-86 SI – w którym zastosowano materiał o doskonałej izolacyjności termicznej, zapewniający od 0,92 W/(m2K). Dodatkowo, jego wykorzystanie pozwoliło osiągnąć maksymalną powierzchnię okien sprawiając, że apartamenty są pełne słońca.

Benefit

Drzwi antywłamaniowe

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy...

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak u siebie. Każdy z apartamentów Blu Residence będzie wyposażony w wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe marki Dierre, z doszczelniającym automatycznym progiem opadowym, który chroni przed przepływem powietrza i nie dopuszcza do przenikania światła. Klasyczna, niezawodna konstrukcja zapewni doskonałe wyciszenie. Ponadczasowego charakteru dodadzą eleganckie portale ścienne. Istnieje możliwość wymiany okładziny w każdym momencie jej użytkowania, dzięki czemu Twoje drzwi będą zawsze wyglądały jak nowe. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, w drzwiach zamontowane zostały 4 rygle stałe oraz 6 rygli ruchomych.

Benefit

Wycieraczki systemowe

Projektując Blu Residence, architekci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Jed...

Projektując Blu Residence, architekci zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z nich jest rozwiązanie, które bezpośrednio wpłynie na czystość. Wycieraczki systemowe to idealny sposób, aby w budynku zachować nienaganny porządek - bez względu na to, jaka będzie pora roku i jaka aura będzie towarzyszyć naszym przyszłym lokatorom. Poza warstwą praktyczną, ogromnym ich plusem jest warstwa estetyczna. Zostaną zamontowane tak, aby nie wystawały poza podłogę. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych wybrzuszeń czy zawiniętych krawędzi.

Benefit

Windy

Pomimo, iż apartamentowiec Blu Residence składać się będzie zaledwie z trzech...

Pomimo, iż apartamentowiec Blu Residence składać się będzie zaledwie z trzech naziemnych kondygnacji, w trosce o wygodę życia codziennego mieszkańców w budynku dostępne będą cichobieżne windy marki OTIS. Urządzenia łączą nowoczesne parametry z eleganckim designem. Rozwiązania techniczne w nich wykorzystane zapewnią bezpieczne i komfortowe użytkowanie.
Brama garażowa celowo została zlokalizowana w całości w wewnątrz budynku, zapewniając wyciszenie dźwięku, co pozwala mieszkańcom odpoczywać w ciszy na loggiach i tarasach. Karbowana powierzchnia wjazdu zapewnia stabilizacje pojazdu gdy nawierzchnia jest śliska, co znacząco wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Wewnątrz parkingu powierzchnia będzie zabezpieczona żywicą

Benefit

Zbiornik retencyjny

Własny ogród w środku miasta to prawdziwy luksus, szczególnie w piękne słoneczne dni...

Własny ogród w środku miasta to prawdziwy luksus, szczególnie w piękne słoneczne dni. A co z dniami deszczowymi i wątpliwościami, czy nasz prywatny kawałek zieleni nie zostanie zniszczony podczas ulewy? Dla mieszkańców Blu Residence to nie będzie żaden problem. Zbiornik retencyjny, który znajduje się na terenie inwestycji zadba, aby ogródki na parterze były zawsze odpowiednio chronione, a nadmiar wody bezpiecznie odprowadzany.

O inwestycji

Mieszkania i apartamenty

Apartamenty zanurzone w zieleni

W lewobrzeżnej części Warszawy, w obrębie Mokotów-Siekierki, powstaje dwupiętrowy budynek mieszkaniowo-apartamentowy o unikatowym, ekskluzywnym charakterze. W skład inwestycji wchodzą 43 lokale, w tym 40 apartamentów oraz 3 lokale usługowe. Powierzchnia oferowanych lokali mieszkalnych zawiera się w przedziale od 37 do 120 m2. W budynku zaplanowano zarówno jedno-, jak i dwu-poziomowe apartamenty. Inwestycja i każde znajdujące się w niej mieszkanie realizowane jest w standardzie premium.Projekt Blu Residence to apartamenty w wyjątkowej lokalizacji, niedaleko centrum, zapewniającej jednak mieszkańcom ciszę i spokój. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić wszystkim lokatorom możliwość swobodnego kontaktu z naturą. Przyszli mieszkańcy otrzymają do wyłącznej dyspozycji ogrody, przynależne do apartamentów usytuowanych na parterze budynku. Z kolei na pierwszym i drugim piętrze odpoczynek i relaks zapewnią przestronne tarasy bezpośrednio sąsiadujące z porośniętymi naturalną trawą zielonymi dachami.

O inwestycji

Dla Twojej rodziny

Komfortowa przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny

Każdy z nas chce zapewnić rodzinie wszystko co najlepsze, przede wszystkim najlepsze miejsce do życia. Miejsce, w którym zwłaszcza jej najmłodsi członkowie będą czuć się bezpiecznie, miejsce które umożliwi im rozwój, ale również spędzanie wolnego czasu, najlepiej w nieszablonowy sposób. Dostęp do licznych parków, przedszkoli, szkół licealnych i prestiżowej uczelni wyższej, czyni z Mokotowa przestrzeń wyjątkową pod kątem możliwości rozwoju już od najmłodszych lat. Wyobraź sobie miejsce, z którego droga do przedszkola wynosi niecałe 5 minut, a do Szkoły Głównej Handlowej około 10 minut. To miejsce może stać się domem Twoim i Twojej rodziny na długie lata.

O inwestycji

Dla Twojego biznesu

Miejsce, na rozwój biznesu

W biznesie docenia się wartość dobrej lokalizacji – a trudno o lepsze miejsce na prowadzenie biznesu, niż największa pod względem liczby mieszkańców dzielnica Warszawy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kancelarię prawną, atelier fryzjerskie, czy biuro rachunkowe – Blu Residence jest miejscem, w którym Twój biznes ma szansę na dynamiczny rozwój. Oferujemy wygodne i komfortowo zaprojektowane lokale w elitarnym budynku, do indywidualnej aranżacji. Witryny lokali o powierzchni od 44,84 m2 do 90,38 m2, wychodzą na ulicę Bluszczańską, co gwarantuje doskonałą widoczność i rynkową ekspozycję.

O inwestycji

Zielona nowoczesność i wyszukane rozwiązania

Blisko centrum, blisko natury

Nasze inwestycje staramy się realizować z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Wierzymy w to, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostępność zielonych przestrzeni. Nie tylko poprawiają one jakość powietrza, ale wpływają również na nastrój i zachęcają do aktywności. W Blu Residence ponad 50% obszarów zielonych stanowić będzie powierzchnia biologicznie czynna.

Z ekologią na tak

W budynku zachowany zostanie naturalny obieg wody deszczowej, która nie będzie trafiała do sieci miejskiej, lecz wnikać będzie w grunt, zapewniając odpowiednie nawodnienie roślinności. Do gromadzenia ewentualnego nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny. W całej inwestycji zainstalowane zostaną antysmogowe filtry węglowe, które zapewnią skuteczną ochronę (do 98%) przed cząstkami pyłu PM10. Dbałość o ekologiczny wymiar apartamentów Blu Residence podkreśla również fakt, iż budynek zostanie wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne. Pozwoli to, razem z energooszczędnym oświetleniem ledowym, obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.

Benefit

Stacje do ładowania samochodów elektrycznych

Auta elektryczne nie stanowią już dzisiaj futurystycznej wizji rodem z litera...

Auta elektryczne nie stanowią już dzisiaj futurystycznej wizji rodem z literatury science-fiction, lecz rzeczywistą alternatywę. Każdego roku zwiększa się liczba takich pojazdów na ulicach Warszawy. Eko-kierowcy narzekają jednak często na ciągle jeszcze niewystarczającą liczbę stacji ładowania. Projektując Blu Residence wyszliśmy naprzeciw takim oczekiwaniom: garaż podziemny budynku będzie wyposażony w dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych, zapewniamy też możliwość instalacji większej liczby stacji w przyszłości.

Benefit

Tarasy i przydomowe ogrody

W Blu Residence odpoczynek na świeżym powietrzu zapewnią loggie, tarasy oraz ...

W Blu Residence odpoczynek na świeżym powietrzu zapewnią loggie, tarasy oraz przeznaczone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, prywatne ogrody. Wypełnione roślinnością oraz małą architekturą, będą stanowić oazę spokoju i wypoczynku. Miejsce to ma również szansę stać się placem zabaw Twoich pociech. Rodzinny obiad, a może wspólna celebracja ważnych wydarzeń? Sam zdecydujesz, jak zaaranżować przestrzeń dedykowaną Tobie i Twojej rodzinie.

Benefit

Ogniwa fotowoltaiczne

Inwestycja Blu Residence została zaprojektowana z myślą o równowadze, dlatego...

Inwestycja Blu Residence została zaprojektowana z myślą o równowadze, dlatego płynnie łączy stosowanie najnowszych technologii z dbałością o naturę. Na dachu budynku umieszczone zostaną ogniwa fotowoltaiczne – pozwoli to obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.

Zadzwoń do nas!
22 375 93 07

Napisz
wiadomość

Zobacz wszystkie
inwestycje

Dołącz do nas!