O inwestycji

Inwestycja

Z potrzeby równowagi

Blu Residence to wyjątkowa przestrzeń, która swoim przyszłym mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza inwestycja doskonale wpisuje się w Twoje oczekiwania. To właśnie potrzeba zapewnienia miejsca, w którym nasi mieszkańcy będą mogli odnaleźć właściwy balans, skłoniła nas do zastosowania formy architektonicznej, która wpisuje się w wyjątkowy charakter Dolnego Mokotowa.Bryła budynku została zaprojektowana w oparciu o trzy główne założenia: prostotę, funkcjonalność i stylowy design. Wyraża ona ład i harmonię, które definiują tożsamość tego rejonu stolicy. Projekt, opracowany przez renomowaną pracownię architektoniczną BRIC, zakłada m.in. spore powierzchnie przeszkleń, które będą wpływać na nasłonecznienie apartamentów, a zarazem podkreślać rezydencjonalny charakter obiektu.Cały kameralny budynek będzie składał się z dwóch skrzydeł – południowego i wschodniego. W skrzydle południowym, stanowiącym pierzeję ulicy Bluszczańskiej, zaplanowano przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku oraz bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. Na pierwszym i drugim piętrze funkcjonować będą przestronne zielone tarasy, wykonane w oparciu o mrozoodporną technologię. W budynku wykorzystane zostaną m.in. wysokociśnieniowe, warstwowe i termoutwardzalne laminaty czy balustrady ze szkła i stali, zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Dbałość o detale oraz przewidziane w projekcie najwyższej klasy materiały zapewniają czystość architektoniczną całej inwestycji.

Benefit

Inteligentny system – na straży wygody i bezpieczeństwa

Apartamenty dostępne w Blu Residence będą obsługiwane przez system Smart Home...

Apartamenty dostępne w Blu Residence będą obsługiwane przez system Smart Home, który pozwala na integrację wielu urządzeń w Twoim apartamencie. Smartfon z dostępem do Internetu – tylko tyle wystarczy, aby zdalnie regulować natężenie światła, zmieniać temperaturę, wyłączyć telewizor czy konsolę do gier, co ważne, z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentny system zarządzania nieruchomością zapewnia nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W przypadku zagrożenia system automatycznie uruchomi alarm i wyśle powiadomienie na Twój telefon, niezależnie od tego, gdzie w tym momencie będziesz.

Benefit

Najnowsza technologia okien i bogate przeszklenia

Prawidłowa termoizolacja to jeden z czynników mający kluczowy wpływ na komfor...

Prawidłowa termoizolacja to jeden z czynników mający kluczowy wpływ na komfort mieszkania. W Blu Residence zamontowane zostaną trzyszybowe aluminiowe okna w systemie MB-86 SI – w którym zastosowano materiał o doskonałej izolacyjności termicznej, zapewniający od 0,92 W/(m2K). Dodatkowo, jego wykorzystanie pozwoliło osiągnąć maksymalną powierzchnię okien sprawiając, że apartamenty są pełne słońca.

Benefit

Drzwi antywłamaniowe

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy...

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak u siebie. Każdy z apartamentów Blu Residence będzie wyposażony w wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe marki Dierre, z doszczelniającym automatycznym progiem opadowym, który chroni przed przepływem powietrza i nie dopuszcza do przenikania światła. Klasyczna, niezawodna konstrukcja zapewni doskonałe wyciszenie. Ponadczasowego charakteru dodadzą eleganckie portale ścienne. Istnieje możliwość wymiany okładziny w każdym momencie jej użytkowania, dzięki czemu Twoje drzwi będą zawsze wyglądały jak nowe. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, w drzwiach zamontowane zostały 4 rygle stałe oraz 6 rygli ruchomych.

Benefit

Ochrona i ogrodzenie

W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, teren inwestycji zostanie ...

W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich, teren inwestycji zostanie w całości objęty całodobowym monitoringiem. Automatyczna brama wjazdowa będzie obsługiwana z wykorzystaniem wygodnego pilota, dostępnego wyłącznie dla mieszkańców. Wszystko dla zapewnienia maksymalnej wygody i poczucia bezpieczeństwa.

Benefit

Windy

Pomimo, iż apartamentowiec Blu Residence składać się będzie zaledwie z trzech...

Pomimo, iż apartamentowiec Blu Residence składać się będzie zaledwie z trzech naziemnych kondygnacji, w trosce o wygodę życia codziennego mieszkańców w budynku dostępne będą cichobieżne windy marki OTIS. Urządzenia łączą nowoczesne parametry z eleganckim designem. Rozwiązania techniczne w nich wykorzystane zapewnią bezpieczne i komfortowe użytkowanie.
Brama garażowa celowo została zlokalizowana w całości w wewnątrz budynku, zapewniając wyciszenie dźwięku, co pozwala mieszkańcom odpoczywać w ciszy na loggiach i tarasach. Karbowana powierzchnia wjazdu zapewnia stabilizacje pojazdu gdy nawierzchnia jest śliska, co znacząco wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Wewnątrz parkingu powierzchnia będzie zabezpieczona żywicą

O inwestycji

Mieszkania i apartamenty

Apartamenty zanurzone w zieleni

W lewobrzeżnej części Warszawy, w obrębie Mokotów-Siekierki, powstaje dwupiętrowy budynek mieszkaniowo-apartamentowy o unikatowym, ekskluzywnym charakterze. W skład inwestycji wchodzą 43 lokale, w tym 40 apartamentów oraz 3 lokale usługowe. Powierzchnia oferowanych lokali mieszkalnych zawiera się w przedziale od 37 do 120 m2. W budynku zaplanowano zarówno jedno-, jak i dwu-poziomowe apartamenty. Inwestycja i każde znajdujące się w niej mieszkanie realizowane jest w standardzie premium.Projekt Blu Residence to apartamenty w wyjątkowej lokalizacji, niedaleko centrum, zapewniającej jednak mieszkańcom ciszę i spokój. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić wszystkim lokatorom możliwość swobodnego kontaktu z naturą. Przyszli mieszkańcy otrzymają do wyłącznej dyspozycji ogrody, przynależne do apartamentów usytuowanych na parterze budynku. Z kolei na pierwszym i drugim piętrze odpoczynek i relaks zapewnią przestronne tarasy bezpośrednio sąsiadujące z porośniętymi naturalną trawą zielonymi dachami.

O inwestycji

Dla Twojej rodziny

Komfortowa przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny

Każdy z nas chce zapewnić rodzinie wszystko co najlepsze, przede wszystkim najlepsze miejsce do życia. Miejsce, w którym zwłaszcza jej najmłodsi członkowie będą czuć się bezpiecznie, miejsce które umożliwi im rozwój, ale również spędzanie wolnego czasu, najlepiej w nieszablonowy sposób. Dostęp do licznych parków, przedszkoli, szkół licealnych i prestiżowej uczelni wyższej, czyni z Mokotowa przestrzeń wyjątkową pod kątem możliwości rozwoju już od najmłodszych lat. Wyobraź sobie miejsce, z którego droga do przedszkola wynosi niecałe 5 minut, a do Szkoły Głównej Handlowej około 10 minut. To miejsce może stać się domem Twoim i Twojej rodziny na długie lata.

O inwestycji

Dla Twojego biznesu

Miejsce, na rozwój biznesu

W biznesie docenia się wartość dobrej lokalizacji – a trudno o lepsze miejsce na prowadzenie biznesu, niż największa pod względem liczby mieszkańców dzielnica Warszawy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz kancelarię prawną, atelier fryzjerskie, czy biuro rachunkowe – Blu Residence jest miejscem, w którym Twój biznes ma szansę na dynamiczny rozwój. Oferujemy wygodne i komfortowo zaprojektowane lokale w elitarnym budynku, do indywidualnej aranżacji. Witryny lokali o powierzchni od 44,84 m2 do 90,38 m2, wychodzą na ulicę Bluszczańską, co gwarantuje doskonałą widoczność i rynkową ekspozycję.

O inwestycji

Zielona nowoczesność i wyszukane rozwiązania

Blisko centrum, blisko natury

Nasze inwestycje staramy się realizować z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Wierzymy w to, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostępność zielonych przestrzeni. Nie tylko poprawiają one jakość powietrza, ale wpływają również na nastrój i zachęcają do aktywności. W Blu Residence ponad 50% obszarów zielonych stanowić będzie powierzchnia biologicznie czynna.

Z ekologią na tak

W budynku zachowany zostanie naturalny obieg wody deszczowej, która nie będzie trafiała do sieci miejskiej, lecz wnikać będzie w grunt, zapewniając odpowiednie nawodnienie roślinności. Do gromadzenia ewentualnego nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny. W całej inwestycji zainstalowane zostaną antysmogowe filtry węglowe, które zapewnią skuteczną ochronę (do 98%) przed cząstkami pyłu PM10. Dbałość o ekologiczny wymiar apartamentów Blu Residence podkreśla również fakt, iż budynek zostanie wyposażony w ogniwa fotowoltaiczne. Pozwoli to, razem z energooszczędnym oświetleniem ledowym, obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.

Benefit

Stacje do ładowania samochodów elektrycznych

Auta elektryczne nie stanowią już dzisiaj futurystycznej wizji rodem z litera...

Auta elektryczne nie stanowią już dzisiaj futurystycznej wizji rodem z literatury science-fiction, lecz rzeczywistą alternatywę. Każdego roku zwiększa się liczba takich pojazdów na ulicach Warszawy. Eko-kierowcy narzekają jednak często na ciągle jeszcze niewystarczającą liczbę stacji ładowania. Projektując Blu Residence wyszliśmy naprzeciw takim oczekiwaniom: garaż podziemny budynku będzie wyposażony w dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych, zapewniamy też możliwość instalacji większej liczby stacji w przyszłości.

Benefit

Tarasy i przydomowe ogrody

W Blu Residence odpoczynek na świeżym powietrzu zapewnią loggie, tarasy oraz ...

W Blu Residence odpoczynek na świeżym powietrzu zapewnią loggie, tarasy oraz przeznaczone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, prywatne ogrody. Wypełnione roślinnością oraz małą architekturą, będą stanowić oazę spokoju i wypoczynku. Miejsce to ma również szansę stać się placem zabaw Twoich pociech. Rodzinny obiad, a może wspólna celebracja ważnych wydarzeń? Sam zdecydujesz, jak zaaranżować przestrzeń dedykowaną Tobie i Twojej rodzinie.

Benefit

Ogniwa fotowoltaiczne

Inwestycja Blu Residence została zaprojektowana z myślą o równowadze, dlatego...

Inwestycja Blu Residence została zaprojektowana z myślą o równowadze, dlatego płynnie łączy stosowanie najnowszych technologii z dbałością o naturę. Na dachu budynku umieszczone zostaną ogniwa fotowoltaiczne – pozwoli to obniżyć koszt energii elektrycznej za części wspólne.

Zadzwoń do nas!
22 375 93 07

Napisz
wiadomość

Zobacz wszystkie
inwestycje

Dołącz do nas!