14.06.2017.

DNI OTWARTE 24-25 CZERWCA!

Już w najbliższy weekend 24-25 czerwca zapraszamy na Dni Otwarte Klonowego Zakątka!

Przyjdź w sobotę lub w niedzielę i zobacz jak prezentuje się Twoje nowe mieszkanie. Razem z naszym profesjonalnym architektem wnętrz zaplanuj jak będzie ono wyglądać gdy się wprowadzisz!

Już dziś zapisz się na zwiedzanie inwestycji! Zadzwoń! Tel. 22 299 84 04

Podczas imprezy, w godzinach od 10:00 do 17:00, będzie można wejść na budowę i obejrzeć mieszkania, zapoznać się z ofertą cenową i planami, przygotować projekt wykończenia wnętrza, a także uzyskać preferencyjne warunki kredytowania zakupu.

Na wszystkich, którzy skorzystają z oferty naszego doradcy kredytowego, czeka pakiet promocyjny o wartości do 2900 zł oraz projekt kuchni i łazienki za 1 gr wraz ze specjalnym rabatem na zakupy w Leroy Merlin.

Ponadto, w ramach atrakcji towarzyszących, deweloper zaprasza wszystkich chętnych na wspólne grillowanie, domową lemoniadę, aromatyczną kawę i słodki poczęstunek. Na dzieci czekają dodatkowe rozrywki: animatorzy, dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i konkurs z nagrodami!

Dni Otwarte to najlepszy sposób na poznanie inwestycji, obejrzenie okolicy, zapoznanie się z przyszłymi sąsiadami… Zapraszamy do Klonowego Zakątka!


Nie opuszczaj strony
Czekaj!
Nie odchodź
Sprawdź naszą ofertę specjalną
Zadzwoń teraz!
22 375 93 02
podaj hasło OFERTA SPECJALNA Z WWW
Zamknij